Praktijkforum

Inhoud Boerenvee

Boerenvee is een heel leuk tijdschrift. Vooral de praktische benadering van de onderwerpen spreekt me aan. Boerenvee heeft niet de 'stadse toon' die ik in andere bladen proef.
Wat mij betreft, krijgt de praktische kant van Boerenvee nog meer diepgang.
Wat vinden andere lezers? En de redactie?

Groetjes,

Carla
 
Door Carla Rozendaal - 09-02-2009 om 14:18

Re: Inhoud Boerenvee

Hoi Carla,

Dank voor je mooie woorden. Ons beleid is om veel aandacht te schenken aan het praktijkgehalte van de artikelen in Boerenvee. Natuurlijk horen we daarbij graag van de lezers over welke onderwerpen ze wat willen lezen.

Berrie Klein Swormink
 
Door Berrie Klein Swormink - 09-02-2009 om 16:09

Re: Inhoud Boerenvee

Ja leuk blad. Wel zou ik graag meer ook trekpaarden lezen.
 
Door Trekpaardenhouder - 09-02-2009 om 22:00

Re: Inhoud Boerenvee

pi6dh7 <a href="http://ptzdpfvgxfji.com/">ptzdpfvgxfji</a>, [url=http://kielktkiztde.com/]kielktkiztde[/url], [link=http://bpkzigiiowto.com/]bpkzigiiowto[/link], http://trflzswteron.com/
 
Door kJPcBKyPJYdCMZMqS - 01-11-2009 om 12:46

Re: Inhoud Boerenvee

Ik heb net een proef exemplaar ontavnegen en ik ha dhem zo uit.
Een heerlijk leuk blad, maar veel te dun !
Wel jammer dat de meeste dieren waarover gesproken word stamboek dieren zijn, het is toch hobby ??
 
Door Anja - 20-08-2009 om 12:21

Re: Inhoud Boerenvee

AyeUA8 <a href="http://nfdusngpbhug.com/">nfdusngpbhug</a>, [url=http://ppnmzvpbaflj.com/]ppnmzvpbaflj[/url], [link=http://fonhscrufviv.com/]fonhscrufviv[/link], http://elofalyuxxmk.com/
 
Door EeyirkRfrZ - 17-01-2010 om 02:36
Plaats een reactie
Naam  *
E-mail
Onderwerp  *
Beveiliging